Menu

Firma telekomunikacyjna. Oprogramowanie call center

28 grudnia, 2019 - Uncategorized

W powodzeniu każdej działalności ważna jest łatwa i życzliwa komunikacja ze swoimi kontrahentami. Działalność, która wykazuje zaangażowanie i wsparcie swoim klientom, buduje ich zaufanie i powoduje, że decydują się dłuższe współpracę. Bardzo istotne jest to, aby zdecydować się na odpowiednią firmę, która prowadzi swoje usługi w sposób rzetelny i uczciwy. Wybór odpowiedniej firmy telekomunikacyjnej, czy operatora telefonicznego wpłynie znacznie na komunikację z klientami. Na rynku jest dużo firm oferujących usługi między innymi takie jak oprogramowanie call center, jedną z nich jest firma Spikon. Firma stawia na nieustanny rozwój, jest doświadczonym operatorem, którego centrale mieszczą się na terenie Polski.

Spikon- jawność i przejrzystość usług

Firma nieustannie inwestuje zarówno w podnoszenie umiejętności i kompetencji swoich pracowników jak też w oferowane usługi. Firma Spikon wie, że właściciele firm, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność również zasługują na usługi najwyższej jakości. Dlatego oferowane przez Spikon ceny są niezwykle konkurencyjne i indywidualnie dostosowane do potrzeb i możliwości swoich klientów. Każdy przedsiębiorca płaci tylko za wykorzystany czas, a nie za cały miesiąc. Firma stawia na jawność i transparentność w kontaktach ze swoimi klientami. Nie ma ukrytych kosztów, czy dodatkowych nieprzewidzianych świadczeń finansowych. Każdy pracownik udzieli wszelkich istotnych informacji i pomoże w wyborze odpowiedniej oferty, aby zwiększyć efektywność firmy swojego klienta. W Spikon pracują specjaliści, którzy mają ponad 12 – letnie doświadczenie w dziedzinie telekomunikacji. Spikon dokłada wszelkich starań, aby cały czas unowocześniać swoje oprogramowania i wprowadza niezbędne aktualizacje. Zadowolony klient poleci usługi innym, co dodatkowo wpływa na tworzenie pozytywnego wizerunku i reputacji każdej firmy. Dzięki innowacyjnym i sprawnym rozwiązaniom systemu, windykacja CRM nie stanowi wyzwania dla przedsiębiorców. System Spikon sprawdzi się w każdej firmie, bez względu na profil czy jej wielkość. Biuro Obsługi Klienta pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości i pytania ze strony każdego klienta.

Dialer automatyczny

To usługa szczególnie pomocna, gdyż umożliwia nadzorowanie połączeń wychodzących. Aby spełnić wszystkie wymagania swoich kontrahentów Spikon umożliwia samodzielne dopasowanie działania wyspecjalizowanego programu dialer. Niebywałą zaletą dialera telefonicznego jest unikatowy mechanizm prezentowania numeru . Każda firma, która używa tej usługi zauważa, że znacznie podniosła się efektywność i jakość komunikacji ze swoimi klientami. Konsultanci, którzy obsługują swoich klientów mają łatwy i szybki dostęp do niezbędnych danych (aplikacja do telefonicznej obsługi klienta). A co najważniejsze rozmówca nie musi poświęcać dużo czasu na oczekiwanie na połączenie. Jest on poinformowany o długości oczekiwania na połączenie z konsultantem, jak i swoje miejsce w kolejce. W dzisiejszych czasach dla każdego czas jest szczególnie istotny. Dlatego czas zaoszczędzony na wykonywanie telefonów i oczekiwanie na połączenia można przeznaczyć na inne istotne sprawy. Sukcesy podopiecznych Spikon są osobistymi sukcesami firmy i napędzają ją do działania i podnoszenia swoich kompetencji.