Menu

Obsługa prawna Wrocław – zalety posiadania własnego adwokata w firmie

31 maja, 2020 - Uncategorized

Każda firma, niezależnie od zakresu działania oraz ilości zatrudniających osób powinna mieć adwokata, który pomoże w czasie kryzysu. Dlatego warto zastanowić się nad zatrudnieniem na etat prawnika do firmy, lub przynajmniej zorientować się jakie usługi outsourcingowe wchodzą w grę. Ten artykuł wskaże jakie są główne zalety posiadania adwokata w firmie, ile to kosztuje i kto może być dobrym kandydatem na to miejsce.

Obsługa prawna Wrocław – zalety zatrudnienia adwokata

Profesjonalna obsługa prawna Wrocław jest niezwykle ważna w każdej firmie. Oto kluczowe zalety zatrudnienia prawnika w każdej firmie:

– możliwość otrzymania nielimitowanego wsparcia prawnego oraz możliwość rozwiązania problemu na miejscu w firmie bez potrzeby wyjaśniania zaistniałej sytuacji osobom spoza firmy. Jeśli pojawi się problem z dziedziny prawa skarbowego lub gospodarczego, prawnik przedstawi wyjaśnienie „od ręki”.

– Obsługa prawna we Wrocławiu oraz w twojej firmie skupia się również na udzielaniu rzetelnej wiedzy w razie pojawienia się niejasności. Wystarczy skontaktować się z prawnikiem i przedstawić mu problem w swoim biurze, bez potrzeby dzwonienia i kontaktowania się z obcymi ludźmi.

– ułatwia działanie spółki – doświadczony prawnik zajmuje się pisaniem sprawozdań finansowych, uchwał oraz wysyła je do Ministerstwa Finansów w każdym roku kalendarzowym. Co więcej, prawnik jest również odpowiedzialny za zmianę statusu spółki oraz dołączeniem lub wykluczeniem wspólników.

– zna naszą firmę – jej przychody, koszty, działania bieżące. Dlatego też nie ma potrzeby nakreślać sytuacji firmy za każdym razem kiedy zwracamy się do naszego prawnika. On/Ona jest po prostu naszym pracownikiem i wie dokładnie naszą sytuację i ewentualne problemy, które mogą się pojawić.

– tańszy koszt obsługi prawnej we Wrocławiu – prawnik w firmie jest zatrudniony na umowę o pracę jak każdy inny pracownik w firmie. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne, jeśli firma ma poważne lub częste problemy z prawem, wtedy zatrudnianie prawnika wychodzi dużo taniej niż usługi outsourcingowe.

Obsługa prawna Wrocław – adwokat godny polecenia

Jeśli przekonały cię argumenty omówione powyżej, warto poszukać sprawdzonej osoby oraz kancelarii adwokackiej, która zapewni profesjonalną oraz rzetelną obsługę prawną we Wrocławiu twojej firmie na każdym etapie jej działania. Jednym z ekspertów na tym polu jest niewątpliwie Pan Wojciech Podgórki, którego kancelaria mieści się w sercu Wrocławia, na ulicy plac Świętego Macieja. Pan adwokat zatrudnia tylko sprawdzonych specjalistów, którzy chętnie będą świadczyć codzienne usługi w twojej firmie. Zasady współpracy mogą opierać się na outsourcingu oraz na zatrudnieniu rekomendowanych osób przez Pana Wojciecha Podgórskiego.