Menu

Prezent personalizowany z kategorii ludowego rękodzieła – wyjątkowy podarunek na każdą okazję

18 czerwca, 2019 - Uncategorized
Prezent personalizowany z kategorii ludowego rękodzieła – wyjątkowy podarunek na każdą okazję

Większość z nas lubi dawać upominki dopasowane do odbiorców – związane z ich osobą, odpowiadające ich gustowi czy potrzebom. Są one o wiele cenniejsze od typowych podarunków – prezent personalizowany wpisujący się w ludowe rękodzieło z pewnością przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu.

Personalizowany upominek – na czym polega?

W sklepach z ludowym rękodziełem można zamówić prezent personalizowany – czyli produkt, który zostanie odpowiednio zmieniony zgodnie z sugestią klienta, by był bardziej dopasowany do odbiorcy. Jest to świetny sposób na stworzenie upominku, który będzie idealnie odpowiadał danej osobie – podkreśli fakt, że jest skierowany właśnie do niej, co sprawi, że poczuje się ona wyjątkowo. Dodatkowo można także dostosować wzór czy kolorystykę do gustu obdarowywanej osoby, co z pewnością zostanie przez nią docenione i sprawi, że podarunek spodoba jej się jeszcze bardziej.

Co można podarować?

W sklepie z regionalnymi produktami i rękodziełem nawiązującym do polskiej tradycji można znaleźć wiele wspaniałych przedmiotów, które będą idealnie nadawały się na prezent dla ważnej osoby lub upominek dla osób z innego kraju, którym chcemy przedstawić część swojej kultury. Dzięki możliwości personalizacji, każdy przedmiot może zostać dopasowany w taki sposób, by jak najbardziej pasował do okazji. Wśród dostępnych produktów znajduje się np. ceramika kaszubska, polskie hafty, wycinanki łowickie i kurpiowskie, tradycyjne zabawki, koronki koniakowskie i bobowskie czy tabakiery. Są to oryginalne wyroby, wykonywane przez mistrzów rękodzieła, zgodnie z tradycyjnymi metodami produkcji. Dzięki temu nie tylko zachwycają swoją jakością i są wierne przekazywanym z pokolenia na pokolenie wzorom, ale także istnieje możliwość odpowiedniej ich modyfikacji, aby mogły stać się spersonalizowanym podarunkiem.

Jak zamówić spersonalizowane prezenty?

Zamówienie prezentu dopasowanego do odbiorcy jest bardzo proste – wystarczy wybrać przedmiot, który chce się podarować oraz zaznaczyć, w jaki sposób powinien zostać zmieniony. Można np. sprawić, że upominek zyska osobisty charakter dzięki dodaniu do wzoru imienia, daty czy monogramu, które będą przypominać o ważnym wydarzeniu lub sprawią, że przedmiot zostanie przypisany danej osobie. Można wprowadzać także zmiany w rozmiarach czy kolorystyce produktów, aby bardziej pasowały do gustu czy potrzeb odbiorcy. Do produktu może zostać także dodana ręcznie wykonana kartka z życzeniami przesłanymi przez zamawiającego.

Na jakie okazje sprawdzą się osobiste upominki?

Osobiste prezenty, dedykowane specjalnie ich odbiorcy, to idealne rozwiązanie na wiele okazji. Urodziny, rocznica ślubu rodziców, ślub czy chrzest to tylko część wydarzeń, na które warto zamówić tego typu upominek – ludowe rękodzieło świetnie pasuje do podniosłych okazji, jest bowiem gustowne, nawiązuje do tradycji, a przy tym z pewnością ucieszy każdego, nie tylko wielbiciela polskiej tradycji. Dzięki możliwości personalizacji, można zamówić naprawdę niezwykłe, unikalne przedmioty, które zachwycą obdarowanego.

Tradycyjne wyroby to także idealny pomysł na personalizowany prezent firmowy, np. z okazji świąt czy podziękowań dla kontrahentów czy pracowników. Można zamówić specjalne zestawy, w których znajdują się różne przedmioty wykonane w tradycyjny sposób i podkreślające historię regionu. Ludowe rękodzieło jest także niezastąpionym upominkiem dla obcokrajowców, będą bowiem bardzo miłym gestem, a przy tym możliwością zareklamowania naszej rodzimej kultury.