OBIADY SZKOLNE CZERWIEC 2017

OBIADY SZKOLNE - ABONAMENT MIESIĘCZNY- Gimnazjum nr 18 im. AK               CZERWIEC 2017 r.

Obiad – 5,00 zł (dwa dania) - Nie ma możliwości wykupienia obiadów niepełnych (tzn. samych zup lub II dań) lub dziennych/tygodniowych (np. 5 dni, 1 tydzień) - Taką ofertę można wykupić tylko u ajenta (stołówka szkolna)

• CZERWIEC ‘2017 - 70,00 zł  (14 dni x 5,00 zł) za okres :  01- 14 i 19 – 22.06. 2017 r.

Wykup abonamentu : przelewem na konto do 31 maja 2017 r.  51 1020 5226 0000 6402 0416 1816

Wpłacamy wyliczoną kwotę tzn. : liczba dni x 5,00 zł = wpłacana kwota

Gimnazjum nr 18 im. AK   ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław tytułem:  nazwisko i imię ucznia , abonament : od… – do… VI ’17,

UCZEŃ NIE OTRZYMUJE KARNETU OBIADOWEGO – karnety przekazywane są sukcesywnie ajentowi przez kierownika - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkolnym.

Wdniu 8 czerwca 2017 r. nr karnetów obiadowych nie będą wydawane.

Posiłki wydawane są po okazaniu WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ i podaniu nr karnetu obiadowego.

Informacja o numerze karnetu pok. B8.

Zgłoszenia nieobecności przyjmowane są telefonicznie do godz. 9.00  (71 798 67 09- sekretariat)

ODPIS OD DNIA NASTĘPNEGO PO ZGŁOSZENIU TELFONICZNYM !!!!!

W przypadku nieobecności dziecka w szkole istnieje możliwość wydania posiłku w pojemnikach jednorazowych  -  (pojemniki wydawane są odpłatnie na stołówce szkolnej)

Poprawiony: piątek, 26 maja 2017 11:21

Dzień Otwarty - 11 marca 2017 r.

Dzień Otwarty w ZS nr 20

sobota 11 marca 2017 r.

11.00- 11.15

spotkanie rodziców i uczniów klas szóstych z panią Dyrektor ZS nr 20, mgr Moniką Karczyńską oraz wicedyrektorem, pedagogiem i psychologiem;

11.15-12.30

zaprezentowanie rodzicom i uczniom wybranych sal przedmiotowych i wyposażenia szkoły, krótkie pokazy przygotowane przez nauczycieli, m.in. „ Z przyrodą za pan brat”(pokaz ciekawych eksponatów przyrodniczych), „Chemiczne czary mary”(eksperymenty chemiczne), „Fale elektromagnetyczne”( doświadczenia ze światłem), a także prezentacja koła dziennikarskiego, klas językowych, pracowni informatycznych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Poprawiony: środa, 01 marca 2017 18:22

Nowe wydanie gazetki

Redakcja gazetki szkolnej Apropos zaprasza do lektury nowego wydania. altW lutowym numerze można przeczytać wywiady z naszymi nauczycielami, dowiedzieć się o sukcesach uczniów naszej szkoły - z historii i języka niemieckiego. Nie brakuje również pozaszkolnych tematów: przepis na pyszny sernik,  rekordy Guinnessa, Śląsk Wrocław z nowym trenerem i inne. Link do pełnego wydania gazetki:

Wielki sukces - miecz Chrobrego w Gimnazjum 18!

7 lutego br. uczennice klasy 3g Gabrysia Kolonko, Hania Kłopocka i Ola Malczewska zajęły I miejsce w XII Konkursie ,,O miecz Bolesława Chrobrego” organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące. W ramach rywalizacji drużyny musiały wykazać się nie tylko wiedzą historyczną, ale także zdolnościami artystycznymi, a nawet kulinarnymi - jedno z zadań konkursowych wymagało przygotowania ,,deseru Bolesława Chrobrego’’.alt Uczennice zaprezentowały także filmik z piosenką o bitwie na Psim Polu we własnym wykonaniu oraz pracę plastyczną pt. Kielich Bolesława Chrobrego, za którą Hania Kłopocka otrzymała wyróżnienie! Gratulujemy! Nad drużyną czuwała – nauczycielka historii p. Agnieszka Maziarska.

CERTYFIKAT KLASA Z ECDL

Klasa ECDL