www.gim18.wroclaw.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Języka Niemieckiego

Email Drukuj PDF

      W dniu 11.10.2016 odbył się w naszej szkole Dzień Języka Niemieckiego. Organizatorkami  były nauczycielki języka niemieckiego Violetta Kitajewska i Aleksandra Nabożny. Na 14 stoiskach uczniowie mogli nie tylko sprawdzić,  ale także rozszerzyć swoją znajomość języka oraz wiedzę o Niemczech. Przechodząc od stoiska do stoiska, uczestnicy zbierali punkty i słodkości za dobrze wykonane zadanie, po podliczeniu wyłoniono 4 najlepszych znawców języka i Niemiec. Zadania były dopasowane do każdego poziomu znajomości języka, zatem w grach i zabawach mógł wziąć udział każdy. Dzięki pomocy Konsulatu Generalnego Niemiec z Wrocławia, mogliśmy dodatkowo przyozdobić stanowiska plakatami, mapami, folderami, flagami i balonami. Stanowiły one nie tylko ozdobę, ale także były źródłem wiedzy. Konsulat Generalny Niemiec  ufundował także nagrody dla najlepszych. Zapraszamy na kolejne wydarzenia i konkursy z języka niemieckiego.alt

 

Sukces naszych gimnazjalistów

Email Drukuj PDF

     Po raz dwunasty wręczone zostały stypendia dla najzdolniejszych uczniów wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego. W tym roku wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie:

Iga Sienkiewicz

Kacper Burakiewicz     

Roch Krawczyk      

Piotr Dąbrowski

Marek Mitman

Krzysztof Niedorys

Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Poprawiony: niedziela, 09 października 2016 22:24
 

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 23.09.2016 w przystani żeglarskiej Hobbit przy ul. Połbina miały miejsce  otrzęsiny klas pierwszych.  Oprócz ceremonii  pasowania na  uczniów odbyło się wiele zabaw i konkurencji sportowych, jak przeciąganie liny i biegi. Na zakończenie na wszystkich uczestników zabawy czekały pieczone kiełbaski. W sportowych zmaganiach najlepiej wypadła klasa 1 a. Gratulacje!

alt

 

KONKURS PIOSENKI WŁOSKIEJ PICCOLO SANREMO

Email Drukuj PDF

 Jak co roku Gimnazjum nr 18 ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych, kochających muzykę i śpiewanie po włosku, na konkurs piosenki włoskiej Piccolo Sanremo, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 10.00. Z propozycją zwracamy się do wszystkich uczniów wrocławskich szkół podstawowych i gimnazjów. Serdecznie zapraszamy.

Anna Weretelnik

 

Dodatkowy nabór do klasy o profilu sportowym - squash

Email Drukuj PDF

alt

 


Strona 1 z 32

WSPÓŁPRACA

  

logo sw

 


Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości