OBIADY SZKOLNE LUTY 2017

OBIADY SZKOLNE - ABONAMENT MIESIĘCZNY- Gimnazjum nr 18 im. AK LUTY 2017 r.
Obiad – 5,00 zł (dwa dania) - Nie ma możliwości wykupienia obiadów niepełnych (tzn. samych zup lub II dań) lub dziennych/tygodniowych (np. 5 dni, 1 tydzień) - Taką ofertę można wykupić tylko u ajenta (stołówka szkolna)

• LUTY '2017 - 50,00 zł (10 dni x 5,00 zł) za okres : 01-10 i 27-28 . 02 .2017 r.

Wykup abonamentu : przelewem na konto do 31 stycznia 2017 r. - wpłata na konto min. - 2 dni robocze przed rozpoczęciem stołowania 51 1020 5226 0000 6402 0416 1816
WPŁACAMY WYLICZONĄ KWOTĘ TZN. : LICZBA DNI X 5,00 ZŁ = WPŁACANA KWOTA
Gimnazjum nr 18 im. AK ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław tytułem:
nazwisko i imię ucznia , abonament : od... – do... II '17,
UCZEŃ NIE OTRZYMUJE KARNETU OBIADOWEGO – karnety przekazywane są sukcesywnie ajentowi przez kierownika - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkolnym.
Posiłki wydawane są po okazaniu WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ i podaniu nr karnetu obiadowego. Informacja o numerze karnetu pok. B8.
Zgłoszenia nieobecności przyjmowane są telefonicznie do godz. 9.00 (71 798 67 09- sekretariat)
ODPIS OD DNIA NASTĘPNEGO PO ZGŁOSZENIU TELFONICZNYM !!!!! W przypadku nieobecności dziecka w szkole istnieje możliwość wydania posiłku w pojemnikach jednorazowych - (pojemniki wydawane są odpłatnie na stołówce szkolnej)

Poprawiony: wtorek, 24 stycznia 2017 10:57

NIE dla likwidacji gimnazjów

NIE dla likwidacji gimnazjów

1. Stanowisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty
  2. STANOWISKO OSKKO I INNYCH ORGANIZACJI WS. ZMIAN W OŚWIACIE

Poprawiony: środa, 16 listopada 2016 11:20

Dzień Języka Niemieckiego

W dniu 11.10.2016 odbył się w naszej szkole Dzień Języka Niemieckiego. Organizatorkami  były nauczycielki języka niemieckiego Violetta Kitajewska i Aleksandra Nabożny. Na 14 stoiskach uczniowie mogli nie tylko sprawdzić,  ale także rozszerzyć swoją znajomość języka oraz wiedzę o Niemczech. Przechodząc od stoiska do stoiska, uczestnicy zbierali punkty i słodkości za dobrze wykonane zadanie, po podliczeniu wyłoniono 4 najlepszych znawców języka i Niemiec. Zadania były dopasowane do każdego poziomu znajomości języka, zatem w grach i zabawach mógł wziąć udział każdy. Dzięki pomocy Konsulatu Generalnego Niemiec z Wrocławia, mogliśmy dodatkowo przyozdobić stanowiska plakatami, mapami, folderami, flagami i balonami. Stanowiły one nie tylko ozdobę, ale także były źródłem wiedzy. Konsulat Generalny Niemiec  ufundował także nagrody dla najlepszych. Zapraszamy na kolejne wydarzenia i konkursy z języka niemieckiego.alt

Sukces naszych gimnazjalistów

Po raz dwunasty wręczone zostały stypendia dla najzdolniejszych uczniów wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego. W tym roku wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie:

Iga Sienkiewicz

Kacper Burakiewicz

Roch Krawczyk

Piotr Dąbrowski

Marek Mitman

Krzysztof Niedorys

Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Poprawiony: niedziela, 09 października 2016 22:24

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W dniu 23.09.2016 w przystani żeglarskiej Hobbit przy ul. Połbina miały miejsce  otrzęsiny klas pierwszych.  Oprócz ceremonii  pasowania na  uczniów odbyło się wiele zabaw i konkurencji sportowych, jak przeciąganie liny i biegi. Na zakończenie na wszystkich uczestników zabawy czekały pieczone kiełbaski. W sportowych zmaganiach najlepiej wypadła klasa 1 a. Gratulacje!

WSPÓŁPRACA

Who's Online