Finał projektów dotyczących zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

W dniu 16.04.2015 w naszym gimnazjum miał miejsce finał projektów: "Uczeń w formie", alt"Trzymaj formę, czas na zdrowie","Zachowaj równowagę - KIK 34,"Nasze marzenie - zdrowe jedzenie" - „Smacznie, zdrowo, wartościowo”- Zdrowy sklepik,"Mądre żywienie - zdrowe pokolenie"

W wydarzeniu uczestniczyła cała społeczność szkolna oraz zaproszeni uczniowie szkół podstawowych ze SP 118 i SP 65. Program obejmował kampanię informacyjną, degustację zdrowej żywności oraz bogaty program artystyczny. Finał został przygotowany w ramach współpracy międzyprzedmiotowej i dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów naszej szkoły.

Finał konkursu ,,O miecz Bolesława Chrobrego”

26 marca br. uczennice Ada Świątko, Maja Chrzanowska i Ola Majdan zajęły II miejsce we wrocławskim X Konkursie ,,O miecz Bolesława Chrobrego” organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące. W ramach rywalizacji drużyny musiały wykazać się nie tylko wiedzą historyczną obejmującą okres wczesnopiastowski, ale także zdolnościami artystycznymi. Uczennice przygotowały prace plastyczne oraz zaprezentowały piosenkę o królu Bolesławie I we własnym wykonaniu! Gratulujemy! Nad drużyną czuwały – p. Katarzyna Damm i p. Agnieszka Maziarska

Poprawiony: niedziela, 19 kwietnia 2015 09:04

Wycieczka do Warszawy

W dniach 31.03 -1.04.2015 r. uczniowie klas drugich naszego gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd wpisany jest w program warszawa2015 1 wychowawczy szkoły.Młodzież odwiedziła  Centrum Nauki Kopernika oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wspólnie z nauczycielami złożyła kwiaty i znicze na Cmentarzu Powązkowskim przy grobach bohaterów Kamieni na szaniec: Alka, Zośki i Rudego.

Poprawiony: wtorek, 07 kwietnia 2015 20:42

Finał konkursu „Wystartuj zawodowo w przyszłość”

Uczennice klasy dziennikarskiej 3c – Kinga Hądzlik, Klaudia Gałązka i Alicja Pieczykolan w finale konkursu „Wystartuj zawodowo w przyszłość” zajęły II miejscekonkurs W pierwszym etapie uczennice wykonały prezentację o zawodzie krawca, w drugim etapie musiały nakręcić film o zawodzie montera robót wykończeniowych w budownictwie. I tak znalazły się w piątce najlepszych zespołów i wzięły udział w rywalizacji finałowej obejmującej turniej wiedzy o zawodach i sprawozdanie z realizacji filmu. Finał dostarczył wszystkim wielu emocji. Na całością konkursu czuwała p. Alicja Tocicka. Dziewczynom GRATULUJEMY SUKCESU!

Zachęcamy do obejrzenie filmu o zawodzie montera, który zadecydował o udziale w finale konkursu.

Poprawiony: wtorek, 07 kwietnia 2015 20:45

Nowe wydanie gazetki APROPOS

strona szkoyZapraszamy do lektury aktualnego wydania gazetki szkolnej. W numerze wywiad z p. Maciejem Zielińskim, znanym polskim koszykarzem,  rozmowa z panią Mirosławą Ossowską,    kalendarium wydarzeń związanych z działalnością naszego samorządu szkolnego, relacja z wyjazdu do Włoch i inne ciekawe artykuły.

LINK DO GAZETKI

Koło dziennikarskie