Ferie z komputerem

Ferie z komputerem

Podczas ferii zimowych w okresie od 20.02. do 24.02. w Gimnazjum 18 odbywać się będą zajęcia komputerowe (otwarte sale). Oferta skierowana jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach od 10.00 do 13.00. Młodzież będzie mogła rozwijać swoje umiejętności w zakresie technologii informatycznych (grafika komputerowa, certyfikaty ECDL), a także uzyskać pomoc w tworzeniu projektów edukacyjnych.(oprawa informatyczna).

Prowadzący zajęcia - pan Jerzy Koń

Poprawiony: piątek, 10 lutego 2017 10:19

CERTYFIKAT KLASA Z ECDL

Klasa ECDL

OBIADY SZKOLNE LUTY 2017

OBIADY SZKOLNE - ABONAMENT MIESIĘCZNY- Gimnazjum nr 18 im. AK LUTY 2017 r.
Obiad – 5,00 zł (dwa dania) - Nie ma możliwości wykupienia obiadów niepełnych (tzn. samych zup lub II dań) lub dziennych/tygodniowych (np. 5 dni, 1 tydzień) - Taką ofertę można wykupić tylko u ajenta (stołówka szkolna)

• LUTY '2017 - 50,00 zł (10 dni x 5,00 zł) za okres : 01-10 i 27-28 . 02 .2017 r.

Wykup abonamentu : przelewem na konto do 31 stycznia 2017 r. - wpłata na konto min. - 2 dni robocze przed rozpoczęciem stołowania 51 1020 5226 0000 6402 0416 1816
WPŁACAMY WYLICZONĄ KWOTĘ TZN. : LICZBA DNI X 5,00 ZŁ = WPŁACANA KWOTA
Gimnazjum nr 18 im. AK ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław tytułem:
nazwisko i imię ucznia , abonament : od... – do... II '17,
UCZEŃ NIE OTRZYMUJE KARNETU OBIADOWEGO – karnety przekazywane są sukcesywnie ajentowi przez kierownika - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkolnym.
Posiłki wydawane są po okazaniu WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ i podaniu nr karnetu obiadowego. Informacja o numerze karnetu pok. B8.
Zgłoszenia nieobecności przyjmowane są telefonicznie do godz. 9.00 (71 798 67 09- sekretariat)
ODPIS OD DNIA NASTĘPNEGO PO ZGŁOSZENIU TELFONICZNYM !!!!! W przypadku nieobecności dziecka w szkole istnieje możliwość wydania posiłku w pojemnikach jednorazowych - (pojemniki wydawane są odpłatnie na stołówce szkolnej)

Poprawiony: wtorek, 24 stycznia 2017 10:57

NIE dla likwidacji gimnazjów