W dniu 16 września o godzinie 18:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Wykaz sal dla poszczególnych klas w tabeli

Ponadto rodziców dziewcząt z klas pierwszych zaprasza się do auli szkolnej na spotkanie informacyjno – edukacyjne na temat profilaktyki raka szyjki macicy w ramach wrocławskiego programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Prelekcja rozpocznie się o godzinie 17:30 w auli szkolnej (segment C, I piętro)

Poprawiony: niedziela, 14 września 2014 09:20

Nauka języka chińskiego w naszym gimnazjum

Szanowni Państwo,

Instytut Konfucjusza na Uniwersytecie Wrocławskim od kilku lat prowadzi zajęcia z języka chińskiego dla uczniów wrocławskich szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

W roku szkolnym 2014/15 chcielibyśmy kontynuować współpracę ze szkołami zainteresowanymi wprowadzeniem zajęć z języka chińskiego dla uczniów w swojej szkole.

Proponowane przez nas zajęcia dla uczniów są całkowicie bezpłatne i prowadzone przez lektorów chińskiego pochodzenia, posługujących się językiem chińskim i angielskim.

Warunkami utworzenia zajęć w szkole są:

• stała liczebność grupy uczniów (nie mniej niż 10 osób) aw przypadku liczebności grupy poniżej 10 osób (odpłatność wynosi 50 zł/osoba za miesiąc)
  • obecność na zajęciach nauczyciela lub pedagoga odpowiedzialnego za uczniów i znającego język angielski (niezbędny przy komunikacji z lektorami)
  • zapewnienie sali dydaktycznej na terenie szkoły

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły pod nr tel. 71 788 92 45                            alt

Poprawiony: piątek, 05 września 2014 22:07

OBIADY SZKOLNE WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK 2014

OBIADY SZKOLNE - ABONAMENT - GIMNAZJUM NR 18 IM. Armii Krajowej

Obiad – 5,00 zł (dwa dania) - Nie ma możliwości wykupienia obiadów niepełnych (tzn. samych zup lub II dań). - Taką ofertę można wykupić tylko u ajenta (stołówka szkolna).

• WRZESIEŃ   2014   abonament miesięczny   -105,00 zł     (21dni x 5,00 zł)  – 02-30.09.2014 r.
  • PAŹDZIERNIK 2014 abonament miesięczny - 115,00 zł      (23 dni x 5,00 zł) – 01-31.10.2014 r.

Wykup abonamentu : przelewem na konto do 10 bieżącego miesiąca    - wpłata min. - 2 dni robocze przed rozpoczęciem stołowania    51 1020 5226 0000 6402 0416 1816

Wpłacamy wyliczoną kwotę tzn. : liczba dni x 5,00 zł = wpłacana kwota

Gimnazjum nr 18 im. AK   ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław tytułem:  abonament -obiady za m-c, nazwisko /imię/klasa   ,

odbiór karnetów obiadowych dopiero po zaksięgowaniu operacji bankowej na koncie szkoły – pok. B8

Zgłoszenia nieobecności przyjmowane są telefonicznie do godz. 9.00    (71 351 50 98- sekretariat)

ODPIS OD DNIA NASTĘPNEGO PO ZGŁOSZENIU TELFONICZNYM !!!!! w przypadku nieobecności dziecka w szkole istnieje możliwość wydania posiłku w pojemnkach jednorazowych (pojemniki wydawane są odpłatnie na stołówce szkolnej)

OBIADY WYDAWANE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE PO OKAZANIU WAŻNEGO IMIENNEGO KARNETU OBIADOWEGO

GIMNAZJUM NR 18 NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI W PRZYPADKU ZAPOMNIENIA ,ZAGUBIENIA LUB ZNISZCZENIA KARNETÓW OBIADOWYCH -  w tej sprawie kontakt z ajentem: 71 351 60 74

DUPLIKATY KARNETÓW OBIADOWYCH -------     NIE BĘDĄ WYDAWANE!

Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2014 13:23

Gimnazjum nr 18 w gronie najpopularniejszych szkół

Kończy się rekrutacja do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Już wiadomo, które szkoły cieszą się w tym roku największą popularnością. Nasze gimnazjum jest na czwartym miejscu pod względem liczby podań na jedno miejsce. Wykaz najpopularniejszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych opublikowała Gazeta Wrocławska. Poniżej link do artykułu „Szkoły, które są na topie”.

Poprawiony: piątek, 04 lipca 2014 22:05

Składanie dokumentów

Informujemy, że do 7 lipca uczniowie, którzy dostali się do gimnazjum, muszą złożyć oryginały dokumentów. W związku z rekrutacją wyjątkowo sekretariat szkoły będzie czynny również w sobotę 5 lipca w godz. 9 – 15. Zapraszamy

Dyrekcja Gimnazjum 18