INFORMACJE,PRZYPOMNIENIA,PROŚBY

Rada Rodziców                                                                         Wrocław 08.06.2015

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

ul. Kłodnicka 36

Rada Rodziców Gimnazjum Nr 18 we Wrocławiu uprzejmie przypomina i informuje :

Uczniowie i Rodzice Klas III -ich, przypominamy o konieczności zdania szafek uczniowskich ( . Szafki powinny być opróżnione , czyste i otwarte – DZIĘKUJEMY.

Dla przypomienia wyciąg z Regulaminu :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. Najpóźniej na 3 (trzy) dni robocze przed zakończeniem roku szkolnego lub ostatniego dnia swej nauki w Gimnazjum, uczeń korzystający z Szafki zobowiązany jest do jej całkowitego opróżnienia i zwrotu klucza oraz przekazania, Kierownikowi Administracyjnemu, szafki
w stanie nieodbiegającym znacząco od normalnego zużycia, wynikającego z prawidłowego użytkowania. Zdanie klucza i szafki odbywa się w formie pisemnej. W przypadku nieprzekazania Szafki przez ucznia w podanym wyżej terminie, koszt jej opróżnienia, przechowania rzeczy oraz dorobienia klucza ponoszą Rodzice.

W dniach 23 i 24.06.2015 w godzinach od 12:00 do 15:30 w Naszej Szkole, odbędzie się kiermasz podręczników z klas II-ich i III-ich.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dyrekcja Szkoły oraz Rada Rodziców zwracają się z uprzejmą prośba do uczniów klas I-ych o pozostawienie podręczników szkolnych ( tych zdatnych do użytku :) ), w bibliotece szkolnej.

PLENARNE ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Wrocław dnia 09.06.2015

W dniu 15.06.2015  ( WTOREK ) PO ZAKOŃCZENIU ZEBRAŃ KLASOWYCH odbędzie się PLENARNE ZEBRANIE RADY RODZICÓW. Miejsce - Biblioteka Szkolna.

Zebranie Prezydium Rady Rodziców

Wrocław dnia 01.05.2015

W dniu 7.05.2015 o godzinie 18:00 odbędzie się  zebranie Prezydium Rady Rodziców. Miejsce - Biblioteka Szkolna. Zapraszamy serdecznie do udziału w zebraniu.

Zebranie Prezydium Rady Rodziców

Wrocław dnia 02.06.2015

W dniu 8.06.2015 o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców. Miejsce - Biblioteka Szkolna. Zapraszamy serdecznie do udziału w zebraniu.

Plenarne Zebranie Rady Rodziców

UWAGA ZMIANA DATY I GODZINY !!!!!

Wrocław dnia 28.03.2015

W dniu 9.04.2015  ( CZWARTEK ) o godzinie 18:00 odbędzie się plenarne zebranie Rady Rodziców. Miejsce - Biblioteka Szkolna. Ze wzgledu na konieczność podjęcia ważnych uchwał  zapraszamy serdecznie do udziału całe trójki klasowe.

P.S.

Za zamieszanie przeprasza nieprzytomny sekretarz Rady Rodziców !!

Jesteś tutaj: Home Newsy