Osiągnięcia

 

ROK 2014/15

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • Międzyszkolny konkurs wiedzy o zawodach „Wystartuj zawodowo w przyszłość” – II miejsce – uczennice klasy 3c: Kinga Hądzlik, Alicja Pieczykolan, Klaudia Gałęzka (opiekun p.Alicja Tocicka)
  • Wrocławski X Konkurs ,,O miecz Bolesława Chrobrego” organizowany przez LO 12 – II miejsce – uczennice: Ada Świątko, Maja Chrzanowska i Ola Majdan (opiekunowie p. Katarzyna Damm i p. Agnieszka Maziarska)
  • Konkurs historyczny organizowany przez LO 2 „Wkład polskich sił zbrojnych w zwycięstwo aliantów w II wojnie światowej"- III miejsce – uczeń Przemysław Tomczyk z klasy 1d (opiekun p Katarzyna Łapińska)

ZAWODY SPORTOWE

  • Piłka ręczna chłopców - IV miejsce we Wrocławiu - reprezentacja szkoły; opiekun p. Ryszard Wójcik 

ROK 2013/14

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • Międzynarodowy konkurs plastyczny „Młodzi i tolerancja” - I miejsce - Aleksandra Reimann 3a,
  • Agnieszka Pakos 3a; opiekun p. M. Ossowska
  • VI Przegląd Małych Form Teatralnych - III miejsce - zespół Ic, I b; opiekunowie p. K. Morawska, p. M. Żak
  • Wrocławski konkurs piosenki włoskiej „Piccolo Sanremo” - II miejsce - Magdalena Stefanowska 3g,   III miejsce - Julia Szychowska 3g; opiekunowie p. A. Weretelnik, A. Karaś
  • Konkurs „Wrocław moje miasto” - III etap - Michał Kulbiński 3c, Igor Trela 3a, Julia Wieprow 3c; opiekun p.J Magiera

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  •  Mistrzostwo Polski w koszykówce chłopców U 16 – II miejsce - 6 uczniów z kl. 3i; opiekun p. Ł. Grudniewski
  •  Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyki – IV miejsce Dolny Śląsk, II miejsce Wrocław - Weronika Kowalczyk 2A; opiekun p. Ł. Symonowicz
  •  Mistrzostwa Europy w Karate - II miejsce - Piotr Słota 3A; opiekun trener sekcji
  •  Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej - III miejsce Paweł Janiak 2b, Łukasz Nowik 2g, Kamil Rapir 2a, Jakub Smolis; opiekun p. R. Wójcik

 KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  •  Zdolny Ślązak Gimnazjalista - Laureat konkursu z historii i WOS - Michał Kulbiński 3c; opiekun p. K.Łapińska
  •  Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej - II miejsce indywidualnie - A. Majdan 1d, III miejsce drużynowo; opiekun p. J. Biłyj
  •  „Moja mała ojczyzna” - III miejsce - A. Świątko 1d; opiekun p. A. Maziarska
  •  Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Łucznictwie - I miejsce - B. Bątkiewicz 1b; opiekun trener sekcji

 KONKURSY POWIATOWE

  •  Koszykówka chłopców „Basketmania”- II miejsce we Wrocławiu i powiecie - reprezentacja szkoły; opiekun p. Łukasz Grudniewski
  •  Koszykówka dziewcząt „Basketmania” - IV miejsce we Wrocławiu – reprezentacja szkoły; opiekun p. M. Dudziak
  •  Piłka ręczna chłopców - III miejsce we Wrocławiu - reprezentacja szkoły; opiekun p. Ryszard Wójcik
  •  Siatkówka chłopców - IV miejsce we Wrocławiu - reprezentacja szkoły; opiekun p. J. Dudziak
  •  Piłka nożna chłopców - V miejsce we Wrocławiu - reprezentacja szkoły; opiekun p. D. Michaliszyn
  •  Konkurs „Ojczyzna-Polszczyzna”- etap powiatowy - Joanna Gierlińska 3a, Anastazja Lenkova 3g; opiekun p. Renata Pióro

 ROK 2012/13

KONKURSY

  • Deutschfreund (konkurs wojewódzki) - miejsca od 18. do 89. (800 uczestników);
  • „Światowy dzień walki z AIDS” (konkurs międzyszkolny) – 4. miejsce;
  • „Masz swoje prawa i obowiązki” (konkurs międzygimnazjalny) – 3. miejsce;
  • „Śpiewający Wrocław” – 4. miejsce w konkursie chórów;
  • „Najpiękniejsza szopka Betlejemska” (konkurs wojewódzki) - 2 wyróżnienia;
  • „Wrocławskie San Remo” – 1. i 2. miejsce;
  • „Pojedynek robotów” – mistrzostwo Wrocławia;
  • Mistrzostwa Polski „Walki robotów” – 4. miejsce;
  • Konkurs Matematyczny KOMA (konkurs wojewódzki) – Sz. Żabicki (laureat);
  • Piłka koszykowa chłopców - wicemistrzostwo Wrocławia i powiatu wrocławskiego,
  • Piłka koszykowa dziewcząt – 4. miejsce we Wrocławiu.

ROK 2011/12 

KONKURSY

 

  • Konkurs „Najlepszy SU  w mieście Wrocław” – 3. miejsce (organizacja uroczystości i imprez szkolnych, ponadto udział w festynie osiedlowym, zbiórka karmy na rzecz schroniska dla zwierząt, prace porządkowe przy kwaterach osób represjonowanych na Cmentarzu Osobowickim, udział w obchodach ku czci jeńców włoskich, poległych w czasie I wojny światowej, na Cmentarzu Żołnierzy Włoskich, promowanie przygotowań do EURO 2012 oraz wraz klubem ekologicznym obchody Dni Praw Zwierząt);
  • Konkurs „Ośmiu wspaniałych” – nagroda grupowa dla szkolnego wolontariatu pod opieką p. E. Kowalskiej (w szkolnym wolontariacie działało 47 osób, które uczestniczyły w kwestach, kiermaszach, przygotowaniu paczek dla domu dziecka,  kombatantów AK na kresach oraz dla Domu Samotnej Matki; grupa uzyskała certyfikat wolontariatu przyjaznego środowisku);
  • Plebiscyt na „Najfajniejsze gimnazjum we Wrocławiu” organizowany przez  portal Nasze Miasto – 1. Miejsce;
  • Piłka koszykowa dziewcząt - mistrzostwo Wrocławia i powiatu wrocławskiego, III miejsce w województwie; w turnieju „Basketmania” – I miejsce;
  • Piłka koszykowa chłopców -  mistrzostwo Wrocławia i wicemistrzostwo powiatu wrocławskiego;
  • Mały Finał Konkursu Ojczyzny Polszczyzny – wyróżnienie dla H. Dunajskiej;
  • Ogólnopolski konkurs na gazetkę szkolną online „Finanse bez tajemnic” w ramach projektu „Tydzień dla oszczędzania 2011” - wyróżnienie dla uczniów klasy III c działających w kole dziennikarskim.

ROK 2008/09

KONKURSY

  • zDolny Ślązak Gimnazjalista

Michał Krupnik -  II etap, Nauczyciel przygotowujący: Alicja Tocicka / Robert Krzemień

Adam Łukawski - II etap i Finał , Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

Przemysław Kasperski- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

Maciej Wojewoda- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

Radosław Łabędzki - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Adam Łukawski- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Joanna Stary - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Przemysław Kasperski - - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

  • II Ogólnopolski Konkurs na Felieton

Klaudia Hądzlik - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Alicja Tocicka

  • Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Monika Zub - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Alicja Tokarz

Aleksandra Surmińska - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Alicja Tokarz

Maja Piotrowska - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Alicja Tokarz

  • Konkurs Deutschfreund

     Daniel Zielichowski -  II miejsce w województwie, V miejsce w kraju, Nauczyciel przygotowujący: Violetta Kitajewska

  • Konkurs Wiedzy o Austrii

Monika Kaleta - II miejsce w województwie, III miejsce  w kraju, Nauczyciel przygotowujący: Violetta Kitajewska

  • VII Maraton Matematyczny

Katarzyna Dąbrowska -  Finalistka (5 rund), Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Kaja Smuga-  Finalistka, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Juliusz Tarnowski-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Przemysław Kasperski-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Daniel Kłodnicki-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Kamil Kozłowski-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Adam Łukawski-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

Maciej Wojewoda-  Finalista, Nauczyciel przygotowujący:  Maria Brożyna

  • Alfik 2008

Juliusz Tarnowski - Wynik bardzo dobry (87, 5%), Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

  • Matematyka i ekonomia

Adam Łukawski - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

Przemysław Kasperski- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

Krzysztof Fila - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna 

  •  II Wrocławski Konkurs Chemiczny „Chemik – Gimnazjalista” 

Adam Łukawski  - Finalista,

  • Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Łukasz Kukulski

Wojciech Rospondek

Paweł Wilczyński

Adrian Gurlaga

Michał Stężała

Mariusz Waszczyński

  • IX Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

Mateusz Biel  - Finalista

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Biegi przełajowe

Chłopcy - I miejsce w dzielnicy , XIX miejsce w województwie, I miejsce w strefie w Szkolnej Lidze Lekkoatletyki

  • Piłka koszykowa

Chłopcy -  I miejsce w dzielnicy, II miejsce w powiecie,

  •  Biegi sztafetowe

Chłopcy -  III miejsce w mieście

  • Biegi przełajowe

Dziewczęta - V miejsce

  • Bule

 II miejsce w mieście

 ROK 2007/08

KONKURSY

  • zDolny Ślązak Gimnazjalista

Jakub Serafin -  II etap,  Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Damm

Magdalena Senderska – Finalistka

Milena Korzeluch – II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Paulina Piotrowicz – II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Adam Andrzejewski – II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Łukasz Sobański – II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Adam Stasiak – II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

Tomasz Stachowiak - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Dorota Młyńczak

 

  •  Liga Naukowa (Humanistyczna)

Adam Stasiak - II etap, Nauczyciel przygotowujący: Wanda Dusińska

Joanna Morawsk- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Damm

Mikołaj Kurpios- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Damm

Rafał Resel- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Damm

Jacek Bazanowski- II etap, Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Damm

Michał Krupnik - II etap, Nauczyciel przygotowujący:  Alicja Tocicka / Robert Krzemień

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2007

Filip Marchewka – Wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ACE 2007

Filip Marchewka - Laureat (1.m. – woj., 2. M. – kraj)

Maciej Szewczyk – Wyróżnienie

  • Sprachdoktor

Daniel Zielichowski - 2. m. w Polsce (kl.2.)

Sylwia Bednarek - 2. m. w Polsce (kl.3.) 

  • I Dolnośląski Konkurs Wiedzy o AK

Marcin Aleksandrowicz - 2. miejsce 

  • VII Maraton Matematyczny 

Maciej Kuta - Finalista , Nauczyciel przygotowujący : Maria Brożyna

  • Alfik 2008

Mariusz Hager - II lokata,  Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

Adam Łukawski - II lokata, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

Juliusz Tarnowski – III lokata, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

  • Liga Naukowa (Matematyczna)

Katarzyna Labak – Finalista,  Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Paprocka/ Maria Brożyna

Adam Łukawski– Finalista,  Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Paprocka/ Maria Brożyna

Adam Stasiak– Finalista,  Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Paprocka/ Maria Brożyna

Łukasz Sobańsk -– Finalista,  Nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Paprocka/ Maria Brożyna

 

  • Kangur 2008

Adam Łukawski – Wyróżnienie, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

 Mariusz Hager - – Wyróżnienie, Nauczyciel przygotowujący: Maria Brożyna

  • Konkurs na projekt pomnika Ofiar Katyńskich

Paweł Widurski - II miejsce (miasto)

  • „Najpiękniejsza szopka betlejemska”

Ita Drozd - Wyróżnienie (województwo)

  • Konkurs „Projekt okładki do książki”

Damian Kalitkiewicz - I miejsce (miasto)

  • Wrocław – moje miasto

Agnieszka Wróblewska – Nagroda

  • Konkurs na plakat o HIV / AIDS

Agnieszka Wróblewska - I miejsce (miasto)

Michał Tomaszewski - I miejsce (miasto)

  • Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Mateusz Wojciów

Dariusz Moryl

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Piłka ręczna

Chłopcy - I miejsce w dzielnicy, I  miejsce w mieście, I miejsce w powiecie , I miejsce w województwie, VI miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Piłki Ręcznej

  • Koszykówka

Chłopcy - I miejsce w dzielnicy, II miejsce w powiecie

  • Biegi przełajowe

Chłopcy - III  miejsce w mieście

  • Biegi przełajowe

Dziewczęta - V  miejsce w mieście

  • Bule

II miejsce w mieście

  • Biegi przełajowe

Chłopcy - I miejsce w dzielnicy, XIX miejsce w województwie, I miejsce w strefie w Szkolnej Lidze Lekkoatletyki

 

 

KONKURSY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Home Osiągnięcia