Home Klub historyczny
historia

Modzie naszego gimnazjum w dniu 20 czerwca uczestniczya w Koncercie" onierzy Wykltych Kobiet" zorganizowanym przez wiatowy Zwizek onierzy Armii Krajowej Zarzd Okrgu Dolnolskiego i Stowarzyszenie Odra-Niemen. Uczennice klasy 2c przygotowane przez Pani Katarzyn Damm nauczycielk jzyka polskiego zapieway kilka piknych piosenek o kobietach walczcych w powstaniu warszawskim. Wstp historyczny spotkania przygotowa Prezes Ryszard Filipowicz. Spotkanie zbliyo do siebie onierzy- kombatantw jak i modzie z wrocawskich szk.

Katarzyna apiska-Szymaska

alt alt

Poprawiony: niedziela, 21 czerwca 2015 19:35

Sukces w konkursie historycznym

Troje uczniw z klasy 1 d (Martyna Duszyska, Jakub Maciaszek i Przemysaw Tomczyk) uczestniczyo w sobot lo 12 konk 1 11 kwietnia 2015 r. w konkursie historycznym organizowanym przez II Liceum Oglnoksztacce. Zakres materiau dotyczy tematu: ?Wkad polskich si zbrojnych w zwycistwo aliantw w II wojnie wiatowej". Przemysaw Tomczyk zaj trzecie miejsce.
                                                         Uczniw przygotowaa Katarzyna apiska

Poprawiony: środa, 15 kwietnia 2015 10:35

Wycieczka do Warszawy

W dniach 31.03 -1.04. 2015 r. uczniowie klas drugich naszego gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd wpisany jest w program wychowawczy szkoy.alt
Modzie odwiedzia Centrum Nauki Kopernika oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wsplnie z nauczycielami zoya kwiaty i znicze na Cmentarzu Powzkowskim przy grobach bohaterw Kamieni na szaniec: Alka, Zoki i Rudego.

Poprawiony: poniedziałek, 13 kwietnia 2015 12:21