Home Aktualnoci

logo zdolny slazak

W poniedziaek 2.11.15 odby si szkolny etap zDolnego lzaka z jzyka angielskiego. Do konkursu zgosio si blisko 100 uczniw, ktrzy w pracowniach informatycznych odpowiadali na pytania testowe online. Do etapu powiatowego konkursu dosta si ucze klasy 3i - Mikoaj Sadowski.

Gratulujemy i yczymy powodzenia w dalszych etapach.

Smashing Pumpkin

smashing pumpkin logo

Smashing pumpkin???!!!

Nie, na pewno nie! W naszej szkole jednym z priorytetw jest wzbogacanie ycia o nowe, ciekawe i czerpice z wielu kultur dowiadczenia. W roku szkolnym 2014/2015 postanowilimy postawi na witowanie alternatywy Halloween, a mianowicie zorganizowalimy Dzie Dyni. Chtni uczniowie, a byo ich naprawd wielu, dogbnie zbadali motyw dyni w kulturze anglojzycznej oraz przygotowali niesamowite stoiska tematyczne w holu gwnym szkoy. Zwiedzajcy wystaw tematyczn mogli dowiedzie si ciekawych faktw z dziedziny kulturoznawstwa oraz degustowa przerne smakowite potrawy, z ktrych kada zostaa przyrzdzona z dodatkiem dyni ??..mniam, istne pychotki akotki

Poprawiony: piątek, 08 maja 2015 10:06

ENGLISH HIGH FLIER ? odby si 10.12.2014

Andrzej Cioska kl.3i - Najwyszy wynik w szkole (7 miejsce w woj./ 200 miejsce w kraju)

ENGLISH ACE ? odby si 11.03.2015 (ogoszenie wynikw 22.04.2015)

V OLIMPIADA JZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTW

Adam Skwirtniaski kl.2b ? przeszed do II ETAPU

KWOKA VII

kwoka kura kwoka napis

AKTUALNOCI

Szanowni Pastwo, drodzy uczniowie!!

Ju niebawem, 18 maja 2015 r. odbdzie si w naszej szkole II etap VII Wrocawskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Jzykowego. Cieszymy si bardzo na to wydarzenie! Uroczysto t, jak co roku, uwietni swoj obecnoci Pani europose Lidia Geringer de Oedenberg, sponsor gwnej nagrody, tj. wizyty w Parlamencie Europejskim. W tym roku bdziemy rwnie goci na finale konkursu Dyrektor Wrocawskiego Centrum Ksztacenia Nauczycieli Pani Jolant Greck, jak rwnie wsppracujcych z nasz szko przedstawicieli wydawnictw edukacyjnych Pani Kamil Bartoszek (Pearson Longman) oraz Pana Andrzeja Skwiercza (Macmillan).

Jestemy niezwykle dumni z nieustannie rosncego zainteresowania udziaem w konkursie wrd wrocawskich szk! W tegorocznej edycji, do I etapu konkursu zgosio si a 21 gimnazjw! Lista finalistw zostanie ogoszona ju 8 kwietnia 2015 r.!

Serdecznie gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom KWoKI, a wyonionych finalistw zapraszamy 18 maja 2015 r. do naszego gimnazjum na kolejny etap konkursu!

Z powaaniem,

Kamila Morawska