Menu

Ubezpieczenie na narty, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

16 grudnia, 2019 - Uncategorized

W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na wyjazd zimowy w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń losowych. Ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie niezbędnego ubezpieczenia podróżnego. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z chorobą, leczeniem w szpitalu, ale również te związane z transportem kraju czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko rzetelnej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie na narty nie kierujmy się wysokością świadczenia, a przede wszystkim dobrą opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również rozszerzone pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe.

Czym się kierować w doborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej, ubezpieczenie turystyczne, świadczenia na wypad na narty?

Tylko rzetelna firma ubezpieczeniowa zagwarantuje bezpieczeństwo i niezbędną pomoc swoim podopiecznym. Opinii warto szukać na stronach internetowych lub skorzystać z polecenia innych osób korzystających z ubezpieczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie ubezpieczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają kompleksową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie gwarantuje, że pokryje wszelkie koszty związane z hospitalizacją. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ realne świadczenie w przypadku świadczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Firma ubezpieczeniowa Colonnade stawia jako cel najwyższy bezpieczeństwo i zdrowie swoich podróżujących, dlatego wszelkie świadczenia gwarantują jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Profesjonalna firma musi posiadać także stronę internetową na której zamieszcza wszystkie ważne informacje. Colonnade wie, jak ważny jest stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego infolinia firmy czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety świadczenia w Colonnade

– W ramach polisy Travel Protect Colonnade gwarantuje całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest niezwykle pomocne dla podróżnych przebywających za granicami kraju.

– Firma Colonnade posiada świadczenie, które zapewnia udzielenie pomocy w przypadku zamachu terrorystycznego.

– Firma Colonnade zapewnia pomoc w przeprowadzeniu akcji ratowniczej.

– Colonnade świadczy swoje usługi każdemu klientowi, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Firma gwarantuje specjalny pakiet dla kontrahentów uprawiających sporty ekstremalne.

– Firma Colonnade gwarantuje ubezpieczenie kosztów leczenia poza granicami Polski, dzięki czemu klienci nie poniosą wysokich kosztów związanych z zdarzeniem losowym czy pobytem w szpitalu.

Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do wymagań, oczekiwań i stylu życia swoich podopiecznych.