Menu

Wynajem długoterminowy Renault – okazja, której nie możesz przegapić!

21 października, 2020 - Uncategorized
Wynajem długoterminowy Renault – okazja, której nie możesz przegapić!

Chęć wzmocnienia floty firmowych samochodów, przewóz gości lub klientów, przeprowadzka, remont, zakup nowych mebli do biura– to wszystko wymaga transportu odpowiednim autem, a przecież nie każdy ma dostęp do takiego, który będzie w stanie natychmiast spełnić oczekiwania. Rozwiązaniem problemu jest skorzystanie z usług wynajmu długoterminowego Renault –proponujemy tę usługę w niezwykle korzystnych cenach i na najlepszych warunkach. Dzięki niej skorzystasz z nowoczesnego pojazdu sportowego albo dostawczego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Wynajem długoterminowy Renault i nie tylko – nowoczesne pojazdy od najlepszych marek

Skorzystanie z naszej usługi na wynajem długoterminowy Renault to także okazja do pojeżdżenia zupełnie nowym autem – nie posiadamy w swojej flocie pojazdu starszego, niż dwuletni. Wszystkie dostępne modele są na gwarancji producenta, cechuje je doskonały stan techniczny i bardzo niska awaryjność, a także nowoczesny wygląd, co dla wielu klientów także jest ważnym atutem.

Oferujemy najnowocześniejsze pojazdy Renault – w tym sportowe i miejskie, a także dostawcze (np. Renault Kangoo), które zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy, a do tego wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów biznesowych. Proponowane przez nas auta to również bogato wyposażone modele innych popularnych i sprawdzonych marek, dzięki czemu są w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Posiadają wiele udogodnień, dzięki którym jazda będzie nie tylko przyjemna i komfortowa, ale również bezpieczna. Takie wyposażenie dodatkowe, jak klimatyzacja, ABS, wspomaganie kierownicy czy regulowany fotel zapewni doskonałe warunki jazdy każdemu kierowcy.

Wynajem długoterminowy Renault – wybierz, na jak długo chcesz wynająć auto

Skorzystanie z usług naszej wypożyczalni samochodów jest bardzo proste – wystarczy wybrać odpowiadające pod względem modelu, marki i ładowności auto i zarezerwować je na wybrany przez siebie termin. Proponujemy przede wszystkim wynajem długoterminowy Renault na okres powyżej 24 miesięcy, jednak dla właścicieli firm, które pragną pojazdu na krótszy okres – również znajdziemy rozwiązanie.

Osoby prywatne wynajmują nasze auta na krótki czas, potrzebny do przewiezienia mebli podczas przeprowadzki czy materiałów budowlanych w czasie remontu. W ten sposób znajdują one również rozwiązanie w przypadku awarii firmowego pojazdu albo chęci przewozu np. klienta VIP, na którym trzeba zrobić odpowiednie wrażenie i skutecznie wypromować markę.

Najchętniej z naszych usług korzystają właśnie te najbardziej wymagające firmy – proponowane przez naszą wypożyczalnię wynajem długoterminowy Renault świetnie sprawdza się jako uzupełnienie firmowej floty, kiedy zabraknie auta o odpowiednim wyglądzie i parametrach, niezbędnych do wykonania zlecenia. Pojazd można wynająć na dłużej, dzięki czemu nasza oferta sprawdzi się także przy większym zapotrzebowaniu.

Dlaczego warto postawić na wynajem długoterminowy Renault?

Atrakcyjne ceny w wypożyczalni samochodów

Nasza wypożyczalnia oferująca wynajem długoterminowy Renault to również wyjątkowo atrakcyjne ceny – nasi klienci mogą liczyć na korzystną ofertę, która z pewnością zadowoli ich również pod kątem jakości usług.

Podstawiamy pojazdy na terenie wybranego przez Ciebie miasta – niezależnie od tego, w jakim miejscu w Polsce się znajduje!

Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie wynajmu aut.